Kovo 04 d.

Kauniečių sėkmė Europos įmonių tinkle

2018-10-25 10:15 Dalintis:

Kauniečių  įmonės greitas ir tvirtas sprendimas tapti Kauno prekybos, pramonės ir  amatų rūmų (toliau- KPPAR) nariu bei įsitraukti į Enterprise Europe  Network (toliau – EEN) tinklą  po kelių mėnesių, pavirto į pirmą gautą  užsakymą.

Pavasarį vykusiame kasmetiniame Šiaurės  regiono šalių EEN partnerių susitikime „Viking Days“, Lietuvos EEN  atstovai, dirbantys Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, susitiko  su to paties tinklo atstovais iš Danijos. Svarbiausias diskusijų ir  susitikimų tikslas – išsiaiškinti atstovaujamų įmonių poreikius,  lūkesčius bei pateikti potencialius bendradarbiavimo pasiūlymus.

„Kuomet kolegos iš Danijos papasakojo,  kad jų klientas ieško įmonės galinčios gaminti vaikiškas loveles, iš  karto pradėjome ieškoti kompanijos Lietuvoje, su kuria danai galėtų  bendradarbiauti,“ – pasakoja Irma Taparauskienė, rūmų Tarptautinių ryšių  ir protokolo skyriaus vadybininkė.

MB „Mačo baldai“, veikianti nuo 2003  metų bei kurianti prekės ženklo „M Furniture“ baldus, atitiko Danijos  įmonės keliamus reikalavimus.

Įmonės kruopščiai gaminami baldai ir  kiti namų interjero sprendimai yra įgyvendinami atsižvelgiant į  novatoriškas dizaino koncepcijas, kokybiškas medžiagas bei  technologiškai pažangius gamybos procesus. Remiantis šiais principais  gaminami ir masinės gamybos baldai, ir nestandartiniai baldai klientų  interjerui.

Baldų kokybė, patrauklios kainos,  malonus klientų aptarnavimas ir kūrybinė galia – tokių vertybių  laikymasis, matyt, ir lėmė bendradarbiavimo pradžią tarp Danijos ir  Lietuvos įmonių. Tačiau įmonių pirma pažintis– partnerių, dirbančių EEN  atstovybėse Danijoje ir Lietuvoje, sėkmingas darbas.

„Svarbu – niekada nežadėti to, ko  negalima bus padaryti ir visada būti sąžiningu su esamu ar būsimu  klientu, partneriu“, – sako Šarūnas Mančas, MB „Mančo baldai“ vadovas,  kuri gali būti tikras pavyzdys toms įmonėms, kurios dar nedrįsta  dalyvauti EEN veikloje.

Šaltinis: Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmai.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location