Lapkričio 28 d.

Įteikti Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai: aplinkai draugiškiausia mažąja įmone tapo UAB „GVT“

2023-01-23 14:17 Dalintis:

14-kai darbuotojams palankią aplinką ir emocinę gerovę kuriančių, ryšius su bendruomenėmis stiprinančių, aplinką tausojančių, padedančių darbuotojams derinti darbo ir šeimos įsipareigojimus, žmonėms su negalia draugiškiausių įmonių įteikti „Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai 2022“. Iš viso įteikta 20 apdovanojimų mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms.

Dviejose nominacijose buvo apdovanota ir Aplinkos ministerijai pavaldi UAB „GVT“ (Grunto valymo technologijos). Ji tapo metų aplinkai draugiškiausia įmone tarp mažųjų įmonių, aplinkai draugiškiausia įmone šioje kategorijoje ją išrinko ir naujienų portalo 15min skaitytojai. Be to, UAB „GVT LT“ tapo „Metų darbovietė 2022“ – už rūpestį darbuotojų fizine ir emocine sveikata.

Pagrindinį apdovanojimą „Metų socialiai atsakinga įmonė 2022“ laimėjo UAB „SDG“, padariusi didelę pažangą keliose socialinės atsakomybės srityse. Įmonė apdovanota už socialinę atsakomybę kuriant darbuotojų gerovę, remiant bendruomenes ir vykdant aplinkai draugišką veiklą. 

Iškilmingame renginyje paskelbtos atsakingiausios Lietuvos įmonės šešiose nominacijose – „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Aplinkai draugiškiausia įmonė“, „Palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė“, „Šeimai palankiausia darbovietė“, „Negalią turintiems žmonėms draugiškiausia įmonė“.

„Aplinkai draugiškiausia įmone 2022“ vidutinių įmonių kategorijoje  pripažinta UAB „Toksika“ už aplinką tausojančių sprendimų įgyvendinimą, didelių įmonių kategorijoje – AB „Ignitis grupė“ už gamtos išteklių apsaugą.

Naujienų portalo 15min skaitytojai aplinkai draugiškiausiomis įmonėmis taip pat išrinko vidutinių įmonių kategorijoje  – UAB „Toksika“ už aplinką tausojančių sprendimų įgyvendinimą, o didelių įmonių – UAB „SKOGRAN“ už miškų atkūrimą, aplinkosaugines iniciatyvas ir visuomenės švietimą.

Kasmet rengiamo Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkurso tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į socialiai atsakingo verslo svarbą ir naudą visuomenėje. Pasak Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų komisijos pirmininkės Liudvikos Gražulienės, šis konkursas kasmet sulaukia vis didesnio įmonių susidomėjimo. Iš viso 2022 m. 65 Lietuvos įmonės pateikė 110 paraiškų. 

Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai – nuo 2008 metų vykdoma valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam žmogui bei skatinti šalies įmones diegti veikloje socialinės atsakomybės principus.

Nuo 2013 metų šiuos apdovanojimus organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei Aplinkos ministerija kartu su socialiniais partneriais.

Parengta pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informaciją

Šaltinis: Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location