Gegužės 21 d.

Iššūkių kupinas grožio pasaulis

2018-09-27 17:00 Dalintis:

Airinė Juodrytė, išbandžiusi finansų sektorių, nusprendė savo  laiką ir tikslus paskirti nuosavo verslo kūrimui. Moteris pasinėrė į  grožio sritį ir sostinėje įsteigė akademiją „AMÈ“, kurioje organizuoja profesinių žinių tobulinimo kursus grožio specialistams. Nors verslo  kūrimas atnešė ne vieną iššūkį, Airinė sako, kad didžiausia motyvacija,  padėjusi drąsiai žengti pirmyn, yra tikėjimas grožiu ir stebuklingomis  jo galiomis.

Kas paskatino jus imtis nuosavo verslo?

Greičiausiai, noras atrasti save ir mėgiamą veiklą, kuri būtų ne tik malonumas, bet ir darbas.

Kartu su kolege Enrika, su kuria sumanėme kurti mokymų centrą grožio  specialistams, anksčiau dirbome finansų srityje, nors prieš tai, iki  gimstant mano sūnui, pati jau buvau pradėjusi grožio specialistės kelią.

Prieš įkurdamos „AMÈ“, su Enrika kurį laiką jautėmės atsidūrusios  panašiame gyvenimo etape: norėjome iššūkių ir jautėmės pavargusios nuo  buvusių darbų. Kartu išgvildenome estetiškos, modernios grožio  akademijos idėją – tikėjome, kad galime sukurti erdvę, skirtą  tobulėjimui bei galimybę pasisemti žinių iš jaunų, įkvepiančių  dėstytojų.

Taip „AMÈ“ grožio akademija tapo apčiuopiamu, mūsų meilės pripildytu projektu.

Kokias veiklas rengiate akademijoje?

Organizuojame mokymus, kvalifikacijos kėlimo kursus grožio  profesionalams. Siūlome dalyvauti trumpalaikiuose, iki 15 d.  trunkančiuose mokymuose, skirtuose visų sričių grožio specialistams.

Pastaruoju metu jaučiame trumpesnių kursų poreikį: vienos ar kelių  dienų seminarų, iš kurių specialistai išsineštų konkrečių gebėjimų ar  praktinių žinių, tad ketiname imtis ir tokių renginių organizavimo.

Taip pat dirbame su klientais: „AMÈ“ grožio akademijoje galima  pasimėgauti mūsų profesionalų teikiamomis grožio paslaugomis. Čia  atliekamos visos aktualiosios grožio procedūros: nuo veido valymo, kūno  įvyniojimų iki manikiūro ar kirpimo.

Su kokiais iššūkiais susidūrėte verslo kūrimo pradžioje?

Iššūkių buvo daug. Labai daug. Ir momentų, kai sviro rankos, taip pat  netrūko. Buvo metas, kuomet atrodė, kad vos įveikus tam tikrą barjerą,  iškart atsiranda kitas.

Kuriant verslą reikia ypatingo atidumo pasirašant įvairias teisines  sutartis, planuojant investicijas į patalpų nuomą ar įrengimą, kitus  nekilnojamojo turto niuansus. Būtent toks ir buvo mus užklupęs kol kas  didžiausias iššūkis: jau buvome prie pat starto linijos, kuomet  sužinojome, kad teks ieškotis naujų patalpų akademijai. Į buvusias  patalpas nemažai investavome, įsirengėme, trūko tik kelių informacinių  lipdukų.

Tačiau mums padėjo UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA):  naujam startui pasiėmėme lengvatinę paskolą iš Verslumo skatinimo fondo  2014-2020, finansuojamą iš Europos socialinio fondo. Kadangi paskolai  imti truko užstato, INVEGA taip pat mums suteikė 80 proc. paskolos  garantiją. Na ir pasinaudojome galimybe konsultuotis verslo pradžios  klausimais su profesionalais pagal priemonę „Verslo konsultantas LT“,  čia INVEGA  mums sutiko kompensuoti net 75 proc. šių konsultacijų  išlaidų.

Vertinu šią patirtį ir manau, kad išmokome pamoką: nepamiršti atidumo  bei apgalvoti įvairiausius sėkmės ir nesėkmės scenarijus. Kita vertus,  smagu žinoti, kad net iš tokių situacijų, kurios labai nuvilia ar atrodo  ypatingai keblios, galima rasti išeitį net ir jauno verslo kūrėjui.

Kokiomis vertybėmis vadovaujatės darbe – ar skiriate dėmesio tobulėjimui, mokymuisi?

Visada. Nuolat tobuliname savo žinias, nes grožio sritis kinta  kasdien. Čia nuolat atsiranda naujų technikų, kurių, jei nori likti  konkurencingas, būtina išmokti labai greitai.

Manau, didžiausia kiekvieno verslo vertybė yra komanda, kurianti  kokybę, klientų pasitikėjimą ir sėkmę. Siekiame suburti kompetentingų,  patyrusių profesionalų būrį ir daryti viską, kad kartu nueitume ilgą  kelią bei pasiektume džiuginančių rezultatų.

Kuo jus žavi veikla, kurią vystote? Kokie yra didžiausi motyvacijos šaltiniai?

Grožis. Juk tik jis išgelbės pasaulį.

Darbas grožio industrijoje yra kupinas iššūkių. Ši sritis  neišsenkanti, ypatingai dinamiška. Reikia labai greitos reakcijos į  naujoves, gebėjimų suprasti ir išmokti daug naujų dalykų per labai  trumpą laiką. Grožis yra galinga jėga. Manau, kad turime vienodai  puoselėti ir vidinį, ir išorinį grožį, kad neprarastume pasitikėjimo  savimi ir galios kurti, veikti, tobulėti.

Ar turite plėtros planų ar kitų interesų, kurie numato tolimesnes jūsų veiklos kryptis?

Jei mus lydės sėkmė ir turėsime finansinių galimybių, būtinai  pradėsime plėtrą. Kol kas koncentruojamės į mūsų teikiamų paslaugų  kokybę, siekiame suburti geriausius savo srities profesionalus,  tapsiančius akademijos dėstytojais. Tikiuosi, kad ilgainiui „AMÈ“ taps  kokybę užtikrinančiu prekės ženklu, garsinančiu ne tik grožio  akademijos, bet ir kitų mūsų įgyvendinamų projektų vardą.

Šaltinis: UAB „Invega“.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location