Birželio 22 d.

Inovatorius pradėti verslą kvies naujausiomis komunikacijos ir marketingo priemonėmis

2019-10-24 16:53 Dalintis:

Kauno mokslo ir technologijų parkas kartu su Talino mokslo parku „Tehnopol“ prisijungė prie bendros iniciatyvos „Target SME“, siekdami efektyvinti verslus inkubuojančių organizacijų komunikaciją ir marketingą taip prisidedant prie verslo vystymo pajėgumo ir partnerystės inovacijų ekosistemose didinimo.

Į „Target SME“ iniciatyvos partnerių konsorciumą taip pat įsitraukė Tarptautinės mokslo ir technologijų parkų asociacijos (IASP) nariai Poznanės mokslo parkas Lenkijoje ir Andalūzijos technologijų parkas Ispanijoje.

Neseniai Europos Komisijos ES bendrosios mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Horizontas 2020“ rėmuose patvirtinta iniciatyva bus koordinuojama Poznanės mokslo parko. Iniciatyvos tikslas – padėti verslą inkubuojančioms organizacijoms paskatinti inovatyvius startuolius rinktis augti inovacijų bendruomenėse.

Į iniciatyvą įsitraukę parkai bendradarbiaudami kurs rekomendacijas komunikacijos, prekės ženklo kūrimo, nuoseklios komunikacijos ir marketingo strategijų vystymo temomis tam, kad būtų sustiprintos nacionaliniu ir tarptautiniu mastu inovacijų centrų kaip pridėtinę vertę kuriančių verslo paramos organizacijų pozicijos.

Šaltinis: Kauno mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location