Birželio 23 d.

„Inovacijų savaitė 2019“ grįžta į Lietuvos miestus: paskelbtas konkursas

2019-05-29 07:50 Dalintis:

Miesto festivalis „Inovacijų Savaitė 2019“ šiemet organizuojamas jau ketvirtą kartą ir vyks rugsėjo 16-22 d. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) paskelbė konkursą renginiams organizuoti ir kviečia įvairias organizacijas siūlyti netradicinius savo sprendimais renginius, kurie pritrauktų verslo, visuomenės ir žiniasklaidos atstovų dėmesį. Šių metų renginio šūkis – „Inovacijos mano mieste!“

Kadangi inovacijos lydi mums kiekvieną dieną, o be jų neįsivaizduojame savo kasdienybės, organizatoriai kviečia paminėti šią savaitę savo mieste ir atsiųsti įdomią renginio idėją konkurso komisijai. Bus atrenkami finansuoti inovatyviausi renginiai.

Svarbiausios šių metų festivalio temos: skaitmeninimas, robotizacija ir dirbtinį intelektas; dizaino inovacijas ir kūrybinės industrijos; startuoliams ir jaunam verslui skirti renginiai.

Prioritetiniai miestai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, tačiau renginiai kitose Lietuvos vietovėse tai pat gali būti atrinkti finansuoti.

Festivalio tikslas – komunikuoti visuomenei apie inovacijų ir technologijų pažangą ir skatinti inovacijų kultūrą Lietuvoje. Festivalis skirtas plačiai auditorijai: nuo profesionalo (verslininko, mokslininko) iki moksleivių, studentų, inovacijomis besidominčių žmonių. Renginys kasmet pritraukia apie 3  tūkst. dalyvių. Renginys prisideda prie Lietuvos kaip inovacijų ir technologijų šalies įvaizdžio kūrimo.

Panašūs renginiai vyksta įvairiuose pasaulio ir Europos miestuose, žinomiausias jų – Oslo inovacijų savaitė, kasmet vykstanti Norvegijoje.

„Inovacijų Savaitę“ kasmet organizuoja Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) bei Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Konkurso sąlygos.

Šaltinis: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location