Lapkričio 29 d.

„Inovacijų pulsas“ – naujienlaiškis, kuriantiems Lietuvos ateitį

2019-02-21 10:23 Dalintis:

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pristato naujienlaiškį „Inovacijų pulsas“, kuris skirtas politikos formuotojams, viešajam sektoriui, partneriams, steigėjams, technologijų ir inovacijų ekosistemos dalyviams, visiems tiems, kurie savo darbais kuria inovatyvią Lietuvos valstybę ir kuriems rūpi Lietuvos ateitis.

Pirmajame numeryje skaitykite apie  Lietuvoje vykstančią Inovacijų reformą. Kokie esminiai pokyčiai vyksta mūsų šalyje, kaip reformuojama mokslo, technologijų ir inovacijų sistema, kokią apčiuopiamą inovacijų reformos naudą galės pajusti gyventojai, verslas ir valstybė jau 2020-aisiais? Naujienlaiškyje rasite atsakymus, kokiais principais veiks naujoji Inovacijų agentūra, kokios siūlomos rekomendacijos mokslo, technologijų ir inovacijų politikos formuotojams, kaip turėtų transformuotis šalies pramonė vykstant skaitmeninimo procesams.

Ieškantiems praktinių žinių ar galimybių susitikti su inovacijų kūrėjais, naujienlaiškyje pateikiama aktuali informacija apie svarbiausius vykstančius renginius inovacijų srityje.

Nuo šiol „Inovacijų pulsą“ galite skaityti kiekvieną mėnesį. Jeigu turite pasiūlymų dėl aktualių temų, rašykite info@mita.lt.

Atsisiųsti.

Šaltinis: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra.

Pasidalinkite savo nuomone

Severija 2019-02-24 15:08:11 IP: 78.57.162.214

Smart tekstilė , inovacijos energijos generavime, sensoriai

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location