Vasario 21 d.

Inovacijų dirbtuvių pavasario sezone – 10 iššūkių studentams

2020-02-13 08:20 Dalintis:

Inovacijų dirbtuvės – tai VITP organizuojama 2 mėnesių praktika, kurios metu studentų komandos kartu su įmonių atstovais vysto naujus produktus ir paslaugas. Įvairių studijų krypčių ir universitetų studentai kviečiami registruotis į Inovacijų dirbtuvių pavasario sezoną, išsirinkti įmonės iškeltą aktualų verslo iššūkį, burtis į komandas ir kartu su įmonės atstovais kurti sprendimą.

Šį sezoną 10 iššūkių iškėlė 9- ios inovacijas kuriančios ir diegiančios įmonės. Studentai turės galimybę kurti rinkodarinį žaidimą, saulės modulio mechaninių savybių nustatymo modelį, sugalvoti, kaip darbo saugos mokymų platformą pristatyti užsienio rinkai, spręsti 3D spausdintuvo vibracijos ar sieros nustatymo metalo rūdoje uždavinius, kurti lazerinių komponentų sandėlį internete ar sugalvoti kaip nustatyti sklypų ribas naudojant palydovinius vaizdus ir kt.

Artimiausias pavasario sezonas startuoja kovo 5 d. ir baigiasi gegužės 14 d. Studentams registracija atvira iki vasario 26 d. Visa aktuali informacija, iššūkiai ir registracijos nuoroda pateikiama www.inovacijudirbtuves.lt. Užsiregistravus čia  https://cutt.ly/0rABUKE studentai kviečiami trumpam motyvaciniam pokalbiui.


Šaltinis: Visoriai. Technologijų Parkas

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location