Gegužės 31 d.

Inicijuojamas projektas „Druskininkai legendų takais“

2018-12-10 16:50 Dalintis:

Pagal priemonę „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“  Druskininkų savivaldybės administracija pradėjo vykdyti projektą  „Druskininkai legendų takais“. Pasirašius sutartį su Lietuvos verslo paramos agentūra (toliau – LVPA) šiam projektui skirta beveik 205 tūkst.  Eur Europos regioninės plėtros fondo investicijų, o bendra projekto  vertė siekia 240,69 tūkst. Eur.

Šiuo projektu, pasinaudojus elektroninės rinkodaros metodais, bus  siekiama didinti Druskininkų krašto ir kaimyninių savivaldybių – Lazdijų  ir Varėnos rajono gamtos ir kultūros objektų žinomumą bei lankomumą.

Projekto metu planuojamos vykdyti iš anksto suplanuotos elektroninės  rinkodaros veiklos: interneto svetainės puslapio kūrimas ir  administravimas, mobilioji rinkodara – aplikacijos kūrimas, administravimas bei reklama mobiliuosiuose įrenginiuose, paieškų  sistemos (SEO) optimizavimas, Google Adwords reklama paieškų sistemose,  socialinių tinklų rinkodara, vaizdinės reklamos sklaida, naujienlaiškių  platinimas. Bei papildoma reklama interneto portaluose, užtikrinant  elektroninės rinkodaros priemonių turinio palaikymą ir pasibaigus  projekto vykdymo laikotarpiui.

Druskininkų kurorte bei apylinkėse gausu įspūdingomis legendomis  apipintų gamtos ir kultūros paveldo objektų, įvairių turistinių  maršrutų, kuriuos lankant galima praleisti ne vieną dieną. „Druskininkai  – vienas seniausių ir didžiausių visus metus veikiančių (balneologinis,  purvo ir klimatinis) Lietuvos kurortų. Pušynų kvapas ir švelnus  klimatas, visada besišypsantys ir geros nuotaikos, pakilios energijos  gaubiami vietiniai žmonės. Mineraliniai šaltiniai, sveikatinimo  procedūros, modernios pasivaikščiojimo ir poilsio zonos, gydomieji  faktoriai – tai tik dalelė, magneto principu kurianti stebuklingą  Druskininkų energetiką. Kurortas gydo vaizdais, pojūčiais, kvapais,  geriausiomis emocijomis. Be to, jis žavi ir gausybe istorinių,  archeologinių, memorialinių ir kitų kultūros paveldo vertybių: muziejų,  parkų, dvarų, meno kūrinių bei skulptūrų, o kur dar išskirtinis gamtos  grožis: norisi pritraukti dar daugiau turistų, besidominčių šiais  objektais ir padidinti jų lankomumo srautus“, – teigia Druskininkų  savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė.

Tikimasi, kad įgyvendinant šį projektą į Druskininkus ir kaimynines  savivaldybes pavyks pritraukti dar daugiau turistų, pailginti jų  kelionės trukmę bei didinti gamtos ir kultūros paveldo žinomumą pasaulio  kontekste.

Šaltinis: Lietuvos verslo paramos agentūra.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location