Balandžio 21 d.

Informacinė sesija kūrybinėms industrijoms „Paraiškų teikimas ES iniciatyvoms – tarptautinės WORTH partnerystės programa ir Re-Fream“

2019-05-06 12:38 Dalintis:

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network, kartu su Lietuvos dizaino forumu kviečia teikti paraiškas ES tarptautinėms programoms WORTH ir Re-Fream bei organizuoja susitikimą su šių programų  ekspertais.

Tikslinė auditorija:

Dizaineriai, amatininkai, menininkai, technologai ir mažų bei  vidutinių gamybos įmonių atstovai, kurie, pasinaudodami šių programų  teikiamomis galimybėmis, sukurtų meno ir gyvenimo būdo srities  projektus.

„Re-Fream“ programa skirta menininkams ir dizaineriams, kurie bendradarbiaudami su  mokslininkais ir naudodami inovatyvias technologijas sukurtų naujoviškas  mados koncepcijas. 20 atrinktų projektų bus suteikta prieiga prie  bendrų kūrimo erdvių, profesionalų konsultacijos, technologijų bazė bei  skirtas finansavimas iki 55000 EUR projekto įgyvendinimui. Re-Fream  paraiškos priimamos iki 2019 m. gegužės 30 d. 15:00 val.

WORTH partnerystės programa skirta remti novatoriškas idėjas mados ir gyvenimo būdo industrijose  (įskaitant tekstilę, avalynę, odos ir kailių gaminius, baldus ir namų  dekoro detales, papuošalus ir aksesuarus), kurti ir skatinti tarptautinį  bendradarbiavimą tarp dizainerių, gamybos ir technologijų įmonių,  norinčių kurti inovatyvius produktus.

WORTH partnerystės programos paraiškos priimamos iki 2019 m. spalio  31 d. Atranką praėjusiems projektams siūlo finansavimą, profesionalų  konsultacijas, tarptautinę projektų sklaidą, tinklaveiką.

Norinčius plačiau susipažinti su šių iniciatyvų galimybėmis ir sąlygomis, 2019 m. gegužės 9 d. 14:00 val. kviečiame dalyvauti susitikime su WORTH ir Re-Fream programų ekspertu.  

Šaltinis: paramaverslui.eu.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location