Lapkričio 28 d.

Įmonės kviečiamos dalyvauti Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkurse

2020-10-01 12:08 Dalintis:

Aplinkos, Ekonomikos ir inovacijų ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kviečia įmones dalyvauti tradiciniame Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkurse. Paraiškas galima teikti iki spalio 20 d. elektroniniu paštu  post@socmin.lt. 

Šiemet konkurse bus varžomasi dėl keturių nominacijų – Aplinkai draugiškiausios įmonės, Metų bendruomeniškiausios įmonės, Metų darbovietės ir Įmonės, labiausiai prisidėjusios prie socialinėje atskirtyje esančių asmenų integracijos į darbo rinką.   

Konkurso dalyviai gali laimėti ne tik vieną, bet ir kelias nominacijas. Kiekviena iš šių nominacijų skirstoma į tris kategorijas, atskirai apdovanojant mažas įmones (iki 49 darbuotojų), vidutines (nuo 50 iki 249 darbuotojų) ir dideles (nuo 250 darbuotojų). 

Pagrindinis – Metų socialiai atsakingos įmonės – apdovanojimas bus skirtas įmonei, kuri pretenduos į visas nominacijas ir bus padariusi didelę pažangą visose socialinės atsakomybės srityse – rūpinasi aplinka, bendruomenėmis, savo darbuotojais, nenusisuka nuo labiausiai pažeidžiamų visuomenės narių ir skatina toleranciją. 

Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai – tai nuo 2008 m. vykdoma valstybės institucijų iniciatyva, kuria siekiama plėsti visuomenės žinias apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam žmogui bei skatinti jas savo veikloje diegti socialinės atsakomybės principus.   

Nuo 2013 m. šiuos apdovanojimus organizuoja Aplinkos, Ekonomikos ir inovacijų ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su socialiniais partneriais.  

Šaltinis: Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location