Gegužės 19 d.

Hackagrifood.lt – pirmasis agrotechnologijų hakatonas Lietuvoje

2019-09-30 11:02 Dalintis:

Spalio 12-13 dienomis „Agrifood DIH  Lietuva“ kartu su Lietuvos verslo konfederacija organizuoja pirmąjį Lietuvoje Agrotechnologijų hakatoną – hackagrifood.lt!

Prognozuojama, kad 2050 m. Žemėje gyvens beveik 10 milijardų žmonių - 3 milijardais daugiau nei yra dabar. Badausime ar ne, priklauso tik nuo tavęs! Inovacijos gali pakeisti pasaulį! Apjunkime ūkininkavimo, robotikos, dirbtinio intelekto, duomenų analizės, inžinerijos ir verslo žinias tam, kad sukurtume pirmąjį lietuvišką „vienaragį“.

Tai unikalus renginys, kurio metu skirtingų kompetencijų žmonės susirinks sukurti tai, kas pakeis agro verslą rytoj!

Dviejų dienų hakatonas vyks unikalioje vietoje – Raudondvario dvare, Menų inkubatoriuje. Mentoriai iš 4 šalių bus visada šalia, dalinsis savo patirtimi ir suteiks neįkainojamų žinių.

Geriausios komandos galės ne tik laimėti iki 3000 Eur prizus, bet ir tapti akceleravimo programos dalyviais, susipažinti su investuotojais, stambaus verslo atstovais.

Jeigu turi idėjų, tave traukia agro inovacijos, nori surasti bendraminčių ar naujų draugų, su kuriais gali sukurti kažką, kas pakeis pasaulį – registruokis. Daugiau informacijos www.hackagrifood.lt arba čia.

Šaltinis: hackgrifood.lt.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location