Rugpjūčio 14 d.

GLUK MEDIA ieško industrinio partnerio testavimui

2020-01-13 16:20 Dalintis:

UAB GLUK MEDIA interaktyvių patirčių kūrimo įmonė ieško industrinio partnerio paraiškai „Eksperimentas“ dėl mokymosi metodų paremto naujosiomis medijomis (VR/AR) testavimo.

GLUK MEDIA siekia sukurti edukacinį turinį, įvairius prototipus, kuriuos testuotų skirtingose virtualiose ir papildytose aplinkose mokymosi/ugdymo procesuose. Ieškome įmonės, kuri sukurtą sprendimą ištestuotų bei leisti pasinaudoti gautais duomenis projekto rezultatų apibendrinimui. Šiuo metu yra galimybė įmonei įvardinti problemines sritis, kurioje būtų tikslingiausia pritaikyti virtualių aplinkų simuliacinius mokymus, siekiant išspręsti realias įmonės problemas.

Jau dabar Pasaulyje pasirodo tyrimų, kurie grindžia interaktyvių technologijų paveikumą mokymo(si) procesuose. Gluk Media siekia sukurti prototipus (mokymosi instrumentus) kelioms potencialioms rinkoms ir industrijoms, kurie būtų inovatyvūs ir konkurenciški tarptautiniu mastu, naudojantys naujausias technologijas.

Mokymai apimtų sunkiųjų įgūdžių įgijimą, procedūrinius mokymus, darbuotojų saugą ir nelaimių rizikos valdymo mokymus darbo vietoje, sąveikavimą virtualioje  ir papildytoje erdvėje vienam ir su kitais mokymosi dalyviais (kolegomis, lektoriais) toje pačioje erdvėje ar per atstumą, (ne)egzistuojančioje erdvėse, koncentracijos ir streso valdymo darbe klausimus.

Šią inovacijomis paremtą plėtrą planuojama dalinai finansuoti ES paramos lėšomis pagal priemonę Eksperimentas (ankstesnis pavadinimas - Intelektas).

Pasaulinė interaktyviojo mokymosi technologijų rinka 2017–2019 m. augo apie 29 proc. Atsižvelgiant į pasaulines tendencijas, svarbu sutelkti dėmesį į mokymosi technologijas, kurios apimtų individualizuotas, bendradarbiavimo ir mišriąsias mokymosi technologijas. Jaunoji Z karta yra technologijų karta, todėl ugdymosi technologijų vartotojų rinka turi didelį potencialą: el. platformų, el. įrankių, edukacinių žaidimų ir kitų el. išteklių ir paslaugų bendrojo lavinimo sistemos ir neformaliojo ugdymo poreikis nuolat auga. Sparčiai vyksta technologinė plėtra, keičiasi turinio vartojimo būdai, atsiranda vis naujų platformų. Siekiant užtikrinti tvarią inovacijų plėtrą, o technologijoms vis labiau skverbiantis į įvairias gyvenimo sritis svarbu padėti visuomenei pasirengti sklandžiam technologijų suvaldymui.  

Paraiška rengiame pagal sumanios specializacijos prioriteto „Įtrauki ir kūrybinga visuomenė“ įgyvendinimo tematika, kuriai bus rengiame paraišką -modernios ugdymosi technologijos ir procesai.

Kontaktai informacijai:

Eva Brazdžionytė, tel. +37068566739.

 finansavimo klausimais: Vismantas Satkauskas, tel. +37065937318.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location