Gegužės 19 d.

ES investicijos pramonės parkų ir laisvųjų ekonominių zonų (LEZ) plėtrai

2019-12-03 13:01 Dalintis:

Ekonomikos ir inovacijų ministro pasirašytu 2019 m. lapkričio 22 d. įsakymu dėl prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ priemonės „SmartParkas LT“ devynios valstybės įmonės ir įstaigos kviečiamos teikti paraiškas valstybės projektams bendrai finansuoti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

Valstybės projektų sąraše patvirtinti pareiškėjai – bendrovės „Akmenės laisvoji ekonominė zona“, „Kėdainių laisvoji ekonominė zona“, „Šiaulių laisvoji ekonominė zona“, „Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovė“, „Marijampolės laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovė“, viešoji įstaiga Šiaurės miestelio technologijų parkas, Šiaulių miesto, Marijampolės, Kauno rajono savivaldybės – įgyvendins projektus, kurių tikslas sukurti ir (arba) išplėtoti pramonės parkų bei LEZ infrastruktūrą ir taip sudaryti sąlygas pritraukti tiesioginių užsienio investicijų sumaniosios specializacijos srityse. Tai ir infrastruktūros, inžinerinių tinklų bei susisiekimo komunikacijų plėtra, ir rinkodaros plėtra sumanios specializacijos investuotojams pritraukti.

Visos į pramonės parkus ar LEZ pritrauktos užsienio įmonės turi vykdyti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEPI) sumaniosios specializacijos srityse.

Projektams įgyvendinti numatyta skirti per 11,9 mln. Eur finansavimą iš Europos regioninės plėtros fondo. Paraiškas projektams finansuoti prašoma pateikti iki 2019 m. gruodžio 20 d.

Detalesnę informaciją apie priemonės „SmartParkas LT“ pareiškėjus, projektus ir numatomą skirti finansavimą galima rasti čia.

Šaltinis: Lietuvos verslo paramos agentūra.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location