Spalio 02 d.

EMERSON INNOVATION DAY 2019 vėl aplankys Klaipėdą

2019-03-20 14:44 Dalintis:

„Emerson Innovation Day“ – ne tik dalijimosi informacija ir praktiniais pavyzdžiais iš įvairių Vakarų  Europos šalių platforma, bet ir erdvė vertingiems kontaktams bei diskusijoms, kurios gali suteikti impulsą naujoms idėjoms. Tarptautinės kompanijos „Emerson“ organizuojama „Emerson Innovation Day“ jau yra aplankiusi daugelį didžiųjų Vakarų Europos miestų. Pernai pirmąsyk vykusi Klaipėdoje ji sulaukė didelio susidomėjimo ir šiemet sugrįžta į Klaipėdos universiteto Aula Magna erdves balandžio 16 d.

Renginys, kurio tema šiemet - "Accelerating Digital Transformation" - siekia įtraukti įmones, su automatizacijos ir inžineriniais sprendimais kasdieniame darbe susiduriančius specialistus, o taip pat ir akademinį jaunimą.

Skaitmenizacijos nulemiami pokyčiai, išmanios gamyklos, pramonė 4.0, didieji duomenys (angl. big data), automatinis mokymasis (angl. machine learning), dirbtinis intelektas - visos šios temos aktualios daugumai šiuolaikinių įmonių ir suteikia pagreitį naujai industrinei revoliucijai. Didelė dalis verslo organizacijų šiuo metu išgyvena pradinį minėtų aspektų įgyvendinimo etapą ir patiria tam tikrų iššūkių apčiuopiant tikrąją pokyčių teikiamą naudą. Naujausių tyrimų duomenimis, 66 proc. įmonių aktyviai domisi daiktų internetu (ang. IoT) arba startuoja su  projektais šioje srityje, tačiau tik 5 proc. jų turi aiškų verslo planą, apimantį technologijas, žmones ir procesus. 


Tad kuriame skaitmeninės transformacijos kelionės etape esate Jūs? „Emerson Innovation Day“ - idealus renginys siekiantiems tai  išsiaiškinti ir geriau suvokti, kaip skaitmeninės tehnologijos gali padėti valdyti ir aptarnauti pramonės įmones.

Renginio metu turėsite galimybę:
 

  • išsiaiškinti, kuriame etape ir dėl kokių priežasčių verta pradėti skaitmenizacijos transformacijos procesus
     
  • sužinoti, kaip kuriamos efektyios skaitmeninės ekosistemos
     
  • gauti įkvėpimo ir žinių apie industrijoje pritaikomų IoT įrankių teikiamus privalumus
     

REGISTRACIJA


Renginys nemokamas. Renginio kalba - anglų.

Šaltinis: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location