Spalio 02 d.

Eksporto kredito garantijos teikiamos ir didelėms įmonėms

2019-01-14 08:01 Dalintis:

Nuo 2019 m. sausio 1 d. eksporto kredito garantijos (EKG)  teikiamos ne tik smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, bet ir  didelėms įmonėms arba juridinio asmens statuso neturintiems Europos  ekonominės erdvės (EEE) valstybių narių įmonių filialams.

INVEGOS teikiamos eksporto kredito garantijos leidžia plėsti eksporto  rinkas neparduotinos rizikos valstybėse ir didinti eksporto apimtis  minimalizuojant potencialią riziką dėl pirkėjų nemokumo.

Eksporto kredito garantijos iki 90 procentų atidėto mokėjimo sumos  teikiamos kredituojantiesiems eksportuotojams – dideliems ir smulkiojo  ir vidutinio verslo (SVV) subjektams, veikiantiems ilgiau nei 1 metus,  kurių metinės pajamos viršija 100 tūkst. eurų. Eksportuojamoms prekėms  taikomas atidėtojo mokėjimo terminas, kuris turi būti ne ilgesnis nei 2  metai.

Eksporto kredito garantijos teikiamos už lietuviškos kilmės prekių  eksporto sandorius į neparduotinos rizikos valstybes, tokias kaip  Baltarusija, Ukraina, Kazachstanas, ir kitas pasaulio valstybes.

Eksporto kredito garantijas teikia UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“).

Plačiau apie eksporto kredito garantijas skaitykite čia.

Šaltinis: UAB „Investicijų ir verlo garantijos“.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location