Liepos 23 d.

EK atlieka 7BP ir H2020 finansavimą gavusių tyrėjų apklausą apie CORDIS paslaugas

2018-11-15 14:42 Dalintis:

Europos  Komisija inicijavo nuomonės apie Bendrijos mokslinių tyrimų ir plėtros  informacinės tarnybos (Community Research and Development Information  Service, CORDIS) paslaugas tyrimą. Paskelbtas trumpas pasitenkinimo  CORDIS paslaugomis klausimynas, jį pildyti kviečiami 7-osios bendrosios  programos (7BP) ir programos „Horizontas2020“ (H2020) projektus vykdę ir  vykdantys tyrėjai.

Tyrėjų nuomonės apklausa yra anoniminė, ją Europos Komisija atlieka siekdama tobulinti CORDIS interneto portalo galimybes.

CORDIS yra pagrindinė Europos Komisijos  duomenų talpykla ir portalas, kuriame skelbiama visa informacija apie  tyrėjų vykdytus ir vykdomus Europos Sąjungos bendrųjų programų projektus  bei jų rezultatus. Čia programų dalyviams ir potencialiems projektų  rezultatų vartotojams teikiama vieša Europos Komisijos informacija  (duomenų suvestinės apie projektus, skelbtinos ataskaitas, siekiami  rezultatai), projektų ir jų rezultatų sklaidai bei panaudojimui skirta  informacija (naujienos, renginiai, sėkmės istorijos, žurnalai ir kita),  nuorodos į daugelį interneto šaltinių, pavyzdžiui, atvirosios prieigos  straipsnius ar kitas interneto svetaines.

Pasitenkinimo CORDIS paslaugomis klausimynas.

Šaltinis: Lietuvos mokslo taryba.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location