Birželio 13 d.

Darbą pradeda nauja „Keliauk Lietuvoje“ valdyba

2023-07-07 08:55 Dalintis:

Darbą pradeda Ekonomikos ir inovacijų ministerijos išrinkta nacionalinės Lietuvos turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ valdyba. Naujos sudėties valdyba teiks pasiūlymus dėl agentūros ilgalaikės veiklos strategijos, taip pat analizuos ir vertins šios viešosios įstaigos ilgalaikės veiklos strategijos įgyvendinimą bei teiks pasiūlymus dėl veiklos plano ir jo efektyvumo.

„Siekdami, kad agentūra būtų valdoma sėkmingai ir profesionaliai, į jos valdybą skiriame įvairių kompetencijų profesionalus, turinčius patirties turizmo, valstybės informacinių sistemų kūrimo ir steigimo, rinkodaros ir komunikacijos, finansų bei strateginio planavimo ir valdymo srityse. Iš naujųjų valdybos narių tikimės svaraus indėlio užtikrinant sklandų ir efektyvų „Keliauk Lietuvoje“ tobulėjimą, prisidedant prie Lietuvos turizmo sustiprėjimo po pastarųjų metų sunkumų“, – teigia ekonomikos ir inovacijų viceministras Karolis Žemaitis.

„Keliauk Lietuvoje“ vadovė Olga Gončarova tikisi, kad naujoji valdyba dar labiau sustiprins agentūros veiklos organizavimą ir padės pasiekti dar geresnių rezultatų.

„Džiaugiuosi matydama, kad komandą sudaro tikrai patyrę įvairių sričių profesionalai, kurių patirtis bus naudinga ne tik kuriant ilgalaikę organizacijos strategiją, tačiau ir įgyvendinant veiklas, priimant strateginius sprendimus. „Keliauk Lietuvoje“ komanda atlieka svarbią misiją skleidžiant informaciją apie Lietuvą, kaip patrauklią turizmui kryptį, todėl net neabejoju, kad, sulaukę tokio pastiprinimo, drauge pasieksime dar geresnių rezultatų”, – teigia „Keliauk Lietuvoje“ vadovė.

Agentūros valdybą sudaro septyni nariai: keturi nepriklausomi nariai ir trys Ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguoti asmenys. Ministerijai „Keliauk Lietuvoje“ valdyboje atstovauja Ekonominės plėtros grupės vadovė Gina Jaugielavičienė, Ekonominės plėtros grupės vyriausioji specialistė Lidija Bajarūnienė ir aplinkos ministro patarėjas Eimantas Norkūnas.

Nepriklausomu valdybos nariu tapo daugiau nei 15-os metų tarptautinę patirtį IT ir turizmo srityje turintis Žygimantas Pupelis. Šiuo metu Ž. Pupelis vadovauja inovatyvių produktų kūrimo komandoms, kuriančioms inovacijas vienai iš didžiausių pasaulio aviacijos grupių „International Airlines Group“.

Valdybos nare taip pat išrinkta rinkodaros specialistė, „Coral Travel Group“ Baltijos šalių rinkodaros vadovė Olga Belova, turinti ilgametę patirtį vietinio ir atvykstamojo turizmo problemų sprendimo bei turizmo skatinimo srityje.

Trečioji narė – Sigita Rudzevičienė, vienintelio didžiausios pasaulio viešbučių grandinės „Marriott“ viešbučio Lietuvoje generalinė direktorė. S. Rudzevičienė atstovauja Lietuvai tarptautinėse viešbučių iniciatyvinėse gerosios praktikos, inovacijų diegimo darbo grupėse, rinkodaros ir strateginėse sesijoje.

Ketvirtasis „Keliauk Lietuvoje“ valdybos narys – mobiliosios programėlės-virtualaus gido platformos „Tripsolo“ kūrėjas ir vystytojas, SMK Aukštosios mokyklos dėstytojas Tomas Tamulevičius.

Nacionalinė Lietuvos turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ yra Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kuruojama viešoji įstaiga, atsakinga už šalies turizmo rinkodarą tiek užsienyje, tiek Lietuvoje. Strateginis „Keliauk Lietuvoje“ tikslas – didinti Lietuvos, kaip patrauklios turizmo krypties, žinomumą pasaulio turizmo žemėlapyje ir skatinti atvykstamojo bei vietinio turizmo srautus

Valdybos nariai renkami ketverių metų kadencijai. Dalyvavimas „Keliauk Lietuvoje“ valdybos veikloje yra neatlygintinas.

Šaltinis: Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location