Balandžio 19 d.

Boksą ištraukė iš rūsio: augantis populiarumas paskatino įkurti moderniausią klubą Lietuvoje

2019-05-03 14:40 Dalintis:

Bokso ir fitneso klubo „City Boxing“ įkūrėjai – sertifikuotas bokso treneris Vitalijus Vasiljevas ir olimpinės bokso rinktinės narys Tadas Tamašauskas, labai gerai prisimena kaip prieš trejus metus rūsyje atidarė pirmąjį klubą, nesitikėdami didelio populiarumo. Tačiau panašu, kad per tą laiką jiems pavyko boksą ištraukti iš rūsio ir suburti nemažą šio sporto gerbėjų būrį. Prieš mėnesį „City Boxing“ persikėlė į naujas patalpas, kur atidarė moderniausią bokso klubą Lietuvoje.    

Kaip teigia vienas iš „City Boxing“ įkūrėjų  V. Vasiljevas, tai, kad sprendimas persikelti į naujas 600 kv. metrų patalpas buvo teisingas, parodo per mėnesį susibūręs daugiau nei 200 nuolatinių lankytojų būrys. 

„Įkurdami pirmąjį bokso klubą prieš tris metus negalvojome, kad jis sulauks tokio populiarumo. Visgi greitai pastebėjome, kad žmonėms svarbu ne tik galimybė užsiimti boksu, tačiau ir estetinis klubo vaizdas bei higieniška erdvė, galimybė patogiai persirengti, nusiprausti. Todėl priėmėme sprendimą išlįsti iš rūsio ir persikelti į modernias bei erdvias patalpas“, – pasakoja bendraįkūrėjas V. Vasiljevas. 

Neseniai duris sostinės Kalvarijų g. atvėrusiame moderniausiame bokso klube šalyje įrengta pilna savitarnos sistema su praėjimo kontrole, fizinio rengimo salė su treniruokliais, bokso ringas su visa treniruotėms reikalinga įranga, taip pat erdvios rūbinės, iš viso talpinančios 90 žmonių. Klube rengiamos ne tik bokso, bet ir fizinio pasirengimo treniruotės, kuriose net nėra bokso elementų.

„Bokso populiarinimas yra vienas pagrindinių mūsų tikslų. Todėl mūsų klubas nėra skirtas vien tik bokso profesionalams – čia sportuoja ir olimpinės rinktinės nariai bei kandidatai, ir eiliniai boksą pamėgę žmonės, vertinantys šio sporto teikiamą fizinę ir psichologinę naudą“, – sako „City Boxing“ atstovas.

Anot V. Vasiljevo, net 80 proc. sporto klubo lankytojų sudaro mėgėjai, o likusią dalį – aukštesnio meistriškumo sportininkai. 

„City Boxing“ klube dirba 6 profesionalūs treneriai. Vienkartinė treniruotė kainuoja 8 Eur, mėnesio abonementas 40-75 Eur, o individualaus užsiėmimo su treneriu kaina siekia 25 Eur.

Per pirmą veiklos mėnesį klubas pritraukė kelis šimtus nuolatinių lankytojų. V. Vasiljevo teigimu, iki metų pabaigos tikimasi, jog klube sportuos per 500 žmonių. 

 

Paskolai pasirinko sutelktinį finansavimą 

Norint įkurti moderniausią bokso klubą Lietuvoje, anot vieno iš „City Boxing“ įkūrėjų V. Vasiljevo, vien didelių ambicijų ir santaupų nepakako. „City Boxing“ įkūrėjai įvertinę savo galimybes ir pasidomėję paskolų sąlygomis, priėmė sprendimą pirmą kartą pasinaudoti sutelktinio finansavimo platforma „FinBee“. Investicijos į klubą išvis siekė apie 70 tūkst. Eur, pusę iš jų įmonė skolinosi. 

„Procesų sklandumas ir operatyvumas mums buvo itin svarbus imant kreditą. Kurdami naują klubą iš viešosios įstaigos tapome uždarąja akcine bendrove, todėl buvome visiškai nauja įmonė ir skolintis iš banko mums būtų buvę sudėtinga. Skolindamiesi per „FinBee“ platformą su NT įkeitimu, finansavimą gavome per kelias dienas“, – teigia V. Vasiljevas.    

Sporto klubą „City Boxing“ atidariusiai įmonei UAB „Boksas visiems“ finansavimas buvo suteiktas „FinBee“ bendradarbiaujant kartu su valstybės įmone UAB „Investicijų ir verslo garantijos” (INVEGA) ir pritraukiant smulkiuosius investuotojus.

„FinBee Verslui“ vadovo Audriaus Griškevičiaus teigimu, „City Boxing“ finansavimas buvo vienas iš labai svarbių laimėjimų sutelktinio finansavimo platformai, nes leido prisidėti prie mažo, bet labai ambicingo, puikiai savo sritį išmanančių profesionalų verslo augimo. 

Per praėjusius metus „FinBee“ paskolų verslui portfelyje įvyko net 58 proc. šuolis. Iš viso pernai „FinBee“ įmonėms išdavė paskolų už 2 mln. Eur. Per „FinBee Verslui“ platformą praėjusiais metais buvo suteiktos paskolos 179 smulkioms ir vidutinėms Lietuvos įmonėms. 

„FinBee“ duomenimis, daugiausia pernai buvo skolinamasi apyvartinėms lėšoms, kurių trūkumas susidarė dėl klientų vėlavimų arba atidėjimų, taip pat su verslo plėtra susijusioms investicijoms: įrankiams bei įrangai įsigyti, darbuotojų samdymui ir išlaikymui.

Iš viso nuo veiklos pradžios 2015 m. rugpjūtį platformoje „FinBee“ fiziniai asmenys ir įmonės pasiskolino daugiau nei 20 mln. Eur.

Šaltinis: UAB „Investicijų ir verslo garantijos“.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location