Spalio 21 d.

Biurų darbuotojus sportuoti skatinantis „OnePass“ pritraukė 160.000 Eur investiciją

2019-11-26 16:47 Dalintis:

Viena narystė – visi sporto klubai. Tokią idėją siekiantis įgyvendinti startuolis „OnePass“ (UAB „Sporto planas“) pritraukė akceleravimo fondo „70 Ventures“ 160.000 Eur dydžio investiciją. Lėšas jauna įmonė žada skirti paslaugų tobulinimui ir plėtrai į verslo sektorių.

„OnePass“ platforma šiuo metu jungia apie 40 sporto klubų ir daugiau nei 200 užsiėmimų Vilniuje. Su viena naryste galima rinktis pageidaujamą laiką, vietą ir treniruotės tipą. Pradėję nuo planų vartotojams, platformos kūrėjai pastebėjo didelį potencialą juos pritaikyti įmonėms, kurios rūpinasi savo darbuotojų sveikata ar ieško papildomų motyvacijos priemonių.

Versle — daugiau galimybių

Idėjos sumanytojai Greta Šidlauskienė ir jos brolis Laurynas Gružinskas pastebi, kad įmonių sveikatingumo programos Lietuvoje jau daugelį metų nepasikeitusios.

„Dažniausiai verslas gali pasiūlyti abonementą viename sporto klube ar konkrečias treniruotes, todėl sulaukia nedidelio darbuotojų įsitraukimo. Šiandieniniam žmogui svarbu turėti laisvę ir neribotą pasirinkimą, tačiau įmonės neturi resursų sudaryti sutartis su dešimtimis sporto klubų, o kaina perkant keletą narysčių nėra optimali. Mes siekiame eliminuoti šias problemas“, – aiškia startuolio įkūrėjai.

Verslininkai didelę dalį gautų lėšų ketina skirti tam, kad suteiktų kuo patrauklesnes sąlygas įmonėms. Jie tikisi, kad ateityje „OnePass“ platforma taps viena iš sveikatos draudimo alternatyvų.

„Norime ne tik pasiūlyti lanksčiausias sąlygas sportuoti, bet ir užtikrinti, kad įmonėms finansuoti mūsų narystes būtų daug paprasčiau naudojant papildomo sveikatos draudimo lėšas. Šiuo metu kaip tik ieškome penkių pažangių kompanijų, kurios nori vystyti sveikos gyvensenos kultūrą savo organizacijoje. Su jomis plėsime savo veiklą ir joms pritaikysime geriausias sąlygas. Tikėtina, kad jau po Naujųjų metų turėsime dar labiau išdirbtą paslaugų sistemą, todėl gali keistis ir jų kainodara“, – sako „OnePass“ steigėjai.

„OnePass“ planuose taip pat yra komandos plėtra, paslaugos įvedimas kituose Lietuvos miestuose, populiarių sezoninių sporto veiklų pasiūla.

„Jei viskas klostysis sklandžiai, sieksime pritraukti dar daugiau investicijų, kurios padės plėstis į Skandinavijos rinką“, – atskleidžia G. Šidlauskienė ir L. Gružinskas.

Idėja – iš Londono

VŽ dar balandį rašė, kad aktyvi dviejų vaikų mama Greta Šidlauskienė su broliu Laurynu Gružinsku sukūrė sporto klubus vienijančią interneto platformą „OnePass“, kuri suteikia galimybę su vienu, nors ir ne pačiu pigiausiu, abonementu lankyti skirtingus sporto klubus ir užsiėmimus.

Tuo metu „Sporto planas“ dar buvo mažoji bendrija ir jungė 34 sporto klubus Vilniuje.

„Sporto plano“ vadovė „Verslo žinioms“ yra sakiusi, kad „OnePass“ idėjai įgyvendinti prireikė daugiau nei metų. Didžiausią laiko dalį esą užėmė platformos kūrimas ir partnerių (sporto klubų) paieška. Į projektą verslininkai investavo apie 10.000–12.000 Eur. nuosavų lėšų.

„Mes ganėtinai aktyviai sportuojame, nors dabar, kai gimė antras vaikas, man narystę sporto klube teko sustabdyti. Brolis gyvena Londone ir dirba panašiame startuolyje. Jo patirtis užsienyje iš dalies ir paskatino mus imtis šios veiklos. Lietuvoje nieko panašaus dar nebuvo, radome čia tuščią nišą. Be to, brolis padeda su kontaktais Jungtinėje Karalystėje. Esame pateikę paraiškas į kelis akseleratorius, taip pat ir Londone“, – prieš kelis mėnesius pasakojo p. Šidlauskienė.

Šaltinis: INVEGA.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location