Vasario 28 d.

BCCS klasteryje – technologijų, vadybos, teisės ir kitų sričių sintezė

2020-01-15 13:52 Dalintis:

DevSlate Group” kartu su VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetu, “Cee Attorneys”, “Digital Solutions” „S-PRO“ ir „SEC Consult“ pasirašė  susitarimą BCCS (blockchain, kibernetinio saugumo ir atitikties sprendimai) klasteriui kurti.

Tai  pirmasis klasteris Lietuvoje, apjungiantis ES prioritetines didelio poveikio informacijos ir ryšių technologijas (IRT) – blokines grandines, kibernetinį saugumą – su „minkštosiomis“ sritimis, tokiomis kaip verslo vadyba, rinkodara ir teisė. Pažymėtina, kad Lietuvai tapus vienu iš Europos finansinių technologijų (angl. fintech) domenų centrų, naujai įsteigti ir patyrę fintech dalyviai BCCS klasteryje galės gauti įvairias paslaugas vienoje vietoje.

Klasteris įgalina vieno langelio principą, apjungiant skirtingų sričių kompetencijas. Taip sudaroma galimybė įmonėms, organizacijoms, startuoliams ir pradedantiesiems verslininkams vienoje vietoje rasti atsakymus į kompleksinius klausimus, sietinus su blockchain, kibernetinio saugumo, atitikties, programinės įrangos kūrimo, tyrimų ir plėtros, teisine, verslo plėtros, vadybos, rinkodaros ir kitomis sritimis.

BCCS klasteris yra privačių ir valstybinių organizacijų bendradarbiavimo rezultatas, sukurtas siekiant skatinti inovacijas, produktų, paslaugų ir kitų sprendimų plėtrą bei integraciją į tarptautines rinkas.

Daugiau informacijos apie BCCS klasterį.

Šaltinis: klaster.lt.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location