Birželio 14 d.

Baltijos regiono šalių bendros žaidimų industrijos rinkos sukūrimo link

2018-04-12 16:58 Dalintis:

Ar Lietuvos žaidimų industrijos kūrėjai gali sėkmingai varžytis tarptautinėse rinkose ir pasiūlyti unikalių dar neišmėgintų idėjų? 

„Lietuvos žaidimų industrijos sektorius kol kas yra nedidelis, bet sparčiai auga“, – sako Lietuvos inovacijų centro direktorius Mantas Vilys. Pasak jo, tarptautinis bendradarbiavimas atvertų naujas galimybes Lietuvos žaidimų kūrėjams susirasti partnerių užsienyje, plėstis į tarptautines rinkas. Be to, tai leistų Lietuvos inovacijų politikos formuotojams perimti gerąją patirtį iš šalių, kurios jau sukūrė sėkmingai veikiančius žaidimų industrijos klasterius, pavyzdžiui, Suomijos ir Švedijos“. 

Lietuvos inovacijų centro ekspertai Tartu dalyvavo diskusijose apie Baltijos regiono šalių bendros žaidimų industrijos rinkos sukūrimą. Diskusijų tikslas – skatinti naujovių įtaką verslo sektoriui ir galingą žaidimų verslo aplinką Baltijos jūros regione, sustiprinti jos tarptautinimą ir suinteresuotųjų šalių bei valstybių bendradarbiavimą galiausiai paverčiant regioną žaidimų verslo tašku su bendrais prekės ženklais. 

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location