Liepos 29 d.

„Baltic Sea Games“ apdovanojimas – kas pelnys vaizdo žaidimų entuziastų simpatijas?

2019-11-04 10:47 Dalintis:

Pristatome unikalią galimybę įvertinti šių metų geriausius vaizdo žaidimų kūrėjus! Lietuvos inovacijų centras bei Kauno mokslo ir technologijų parkas, prisijungę prie „BGI“ iniciatyvos, kviečia išrinkti „Baltic Sea Games“ apdovanojimų laureatą. Apdovanojimą įsteigęs „BGI“ iniciatyvos konsorciumas siekia sustiprinti ir skatinti vaizdo žaidimus kuriančius startuolius bei žaidimų studijas Baltijos jūros regione.

Atrinkti 8 Baltijos jūros valstybių startuoliai pateikė savo kūrinius ir internautų verdiktui. Tarptautinė vaizdo žaidimų ekspertų žiuri komisija atrinks keturis nugalėtojus kategorijose „Best Game Design“, „Best Game Art“, „Best Game Audio“ ir „Best Game Narrative“. Kategorijų nugalėtojai pelnys ir „Baltic Sea Games“ apdovanojimą žaidimų konferencijos „GameOn“ iškilmingos ceremonijos metu. Apdovanojimai vyks lapkričio 16 d., Vilniuje.

Keturi pretendentai pelnyti apdovanojimą tiesiogiai pristatys savo kūrinius investuotojų ir verslo mentorių grupei bei konferencijos „GameOn“ Vilniuje dalyvių auditorijai. Šis internetinis balsavimas bus įtrauktas į galutinį balų skaičių ir nulems „Best Start-up Game 2019“ laureatą.

Kviečiame skaitytojus susipažinti su apdovanojimų nominantais ir jų sukurtais žaidimais. Skirkite balsą savo favoritams ir padėkite pelnyti geriausiųjų titulą! Nominantus rasite: https://www.ahk-balt.org/veranstaltungen/baltic-sea-games-award/

„GameOn“ konferencijos metu taip pat vyks „BGI“ inicijuota panelinė diskusija „Game Investment 101“. Žymūs rizikos kapitalo investuotojai, žaidimų leidėjai ir žaidimų kūrėjų komandos pristatys ir aptars skirtingus investavimo į žaidimus metodus. Investuotojai galės susipažinti su investavimo perspektyvomis, parodant skirtingas investavimo koncepcijas ir strategijas.

Panelinė diskusija vyks „GameOn“ konferencijos metu lapkričio 16 d. 5.3 salėje, „GameDev“ skyriuje, „Litexpo“ parodų rūmuose Vilniuje.

Šaltinis: Kauno mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location