Liepos 23 d.

A. Armonaitė su Pietų Korėjos verslo milžine aptarė galimybes veikti Lietuvoje

2023-11-17 08:00 Dalintis:

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitiko su į Lietuvą atvykusiu Pietų Korėjos verslo korporacijos „SK Group“ vadovu Tae-won Chey aptarti korporacijos galimybių plėsti savo veiklą Lietuvoje.

„Antra pagal dydį Pietų Korėjos verslo korporacija Lietuvą mato kaip potencialią šalį savo veiklos Europoje plėtrai, o tai itin svarbus žingsnis Lietuvos ir Pietų Korėjos bendradarbiavimo kelyje. Aptarėme konkrečius lūkesčius ir plėtros perspektyvas, galinčias užtikrinti ir naujų galimybių tiek Lietuvai, tiek ir Pietų Korėjai kūrimą“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė A. Armonaitė.

Susitikime taip pat dalyvavo ir kiti į Lietuvą atvykę „SK Group“ atstovai, turintys planų užmegzti partnerystės ryšių Lietuvoje. Pietų Korėjoje įsikūrusi „SK Group“ valdo daugiau nei 120 įmonių energetikos, gyvosios gamtos mokslų, pažangių medžiagų, mobilumo ir puslaidininkių pramonės srityse.

Su Pietų Korėjos verslo korporacijos „SK Group“ vadovais ministrė buvo susitikusi dar praėjusių metų rugsėjį, o gegužę įvyko susitikimas su jiems priklausančios bendrovės „SK E&S“, kuri yra viena didžiausių naftos ir dujų bendrovių Azijoje, atstovais.

Taip pat vizito Pietų Korėjoje metu ministrė susitiko su pasaulyje lyderiaujančios puslaidininkių įmonės „SK Hynix“ vadovu ir pristatė Lietuvos lazerių kompanijas.

2022 m. prekybos tarp Lietuvos ir Pietų Korėjos apyvarta siekė 211 mln. eurų. Mūsų eksportas į Pietų Korėją sudarė 114 mln. eurų, o importas – 97 mln. eurų.

Šaltinis: Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location