Liepos 23 d.

A. Armonaitė su farmacijos įmonės „Menarini“ vadovybe aptarė investavimo galimybes

2024-06-19 08:00 Dalintis:

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitiko su vienos iš pirmaujančių pasaulyje farmacijos įmonių „Menarini“ vadovu Luca Lastrucci aptarti galimas bendradarbiavimo galimybes ir įmonės plėtros planus.

„Lietuvos gyvybės mokslų sektorius yra viena iš šalies ekonomikos prioritetinių sričių, kuri jau beveik dešimtmetį auga dviženkliais skaičiais. Esame išsikėlę strateginį tikslą per artimiausius metus šio sektoriaus vertę padidinti iki 5 proc. šalies BVP ir tapti pirmaujančiais šioje srityje. Tad stipriname bendradarbiavimą su gyvybės mokslų sektoriaus dalyviais, kad užtikrintume Lietuvos turimo potencialo išnaudojimą“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė A. Armonaitė.

Šiuo metu bendrovė turi 18 gamyklų 6-iuose pasaulio žemynuose ir ji yra suinteresuota plėsti savo pajėgumus. „Menarini“ yra įsipareigojusi vykdyti skaitmeninę transformaciją, diegti pažangias technologijas ir skaitmeninius sprendimus, kad pagerintų savo veiklą ir klientų aptarnavimą.

Siekdama į šalį pritraukti potencialius investuotojus, Lietuva farmacijos srities partneriams siūlo išvystytą infrastruktūrą: čia veikia Vilniaus inovacijų pramonės parkas, Visorių parkas ir Kauno Aleksoto parkas. Šios vietos yra strategiškai patogioje vietoje greta pagrindinių šalies ligoninių ir apsuptos vietinių ir tarptautinių gyvybės mokslų kompanijų, sukuriančių tvirtą ekosistemą farmacijos ir biotechnologijų pramonei.

Šaltinis: Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location