Vasario 27 d.

A. Armonaitė su „Continental“ vadovais aptarė plėtros planus Lietuvoje

2023-11-23 08:00 Dalintis:

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė Vokietijoje susitiko su įmonės „Continental AG“ vadovybe ir aptarė plėtros Lietuvoje planus.

„Continental“ yra viena didžiausių investuotojų Lietuvoje. Svarbu, kad didžiosios pasaulio įmonės, kuriančios aukštos pridėtinės vertės produktus, renkasi Lietuvą savo veiklai plėsti – tai rodo pasitikėjimą mūsų šalimi“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Susitikimo metu buvo aptartos įmonės galimybės investuoti į mokslinių tyrimų ir plėtros projektus, taip pat naujų technologijų kūrimą transporto srityje. Ministrė atkreipė dėmesį į didelę aukštos kvalifikacijos ir reikiamų įgūdžių turinčių specialistų pasiūlą Lietuvoje ir teigė, kad tokių įmonių kaip „Continental“ veikla prisideda prie šalies inžinerijos pramonės ir technologijų sektoriaus augimo.

„Continental Automotive Lithuania“ Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrė prieš keletą metų ir šiuo metu įgyvendina plėtros projektus. 2022 m. „Continental“ Lietuvoje atidarė ir paslaugų centrą „Continental Tires Business Services“, kuris atlieka duomenų analitikos, procesų valdymo ir administravimo funkcijas.

1871 m. įkurta įmonė „Continental“ kuria novatoriškas technologijas ir paslaugas, skirtas tvariam žmonių ir prekių judėjimui. 2022 m. „Continental“ apyvarta sudarė 39,4 mlrd. eurų.

Šaltinis: Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location