Liepos 02 d.

Apie inovacijas vystančius startuolius ir korporacijas – kaip kurti abi puses tenkinantį santykį?

2020-05-29 16:56 Dalintis:

Korporacijos ieško perspektyvių startuolių ir gali jiems suteikti ne tik finansinių išteklių inovacijų kūrimui, bet ir komandą, žinias bei plėtros galimybes. Apie startuolių ir korporacijų santykius nuotoliniame seminare kalbės Europos kompanijų, investuotojų ir startuolių bendruomenių atstovai birželio 4 d. 19 val.

Antrepreneriai kuria naujas kompanijas, vysto technologijas ir išbando inovatyvius verslo modelius, keičiančius tradicinę vertės gradinę ir rinkas. Atvirų inovacjų platformos, korporacijų rizikos kapitalo fondai (Corporate Venture Capital) investuoja į startuolius, leidžia jiems eksperimentuoti, kurti naujoves ir plėstis. Kaip susitikti tiems, kurie siūlo galimybes ir tiems, kurie ieško? Ko tikėtis iš tokio bendradarbiavimo?

Kauno mokslo ir technologijų parkui prisijungus prie tarptautinės „Scale-up Champions“ startuolių plėtros skatinimo iniciatyvos, startuoja nuotolinių seminarų ciklas, skirtas įvertinti užsienio rinkų aktualijas deep tech inovacijas kuriantiems startuoliams, bendradarbiavimo galimybių ieškančioms korporacijoms ir investuotojams. Antrasis seminaras „Corporate venturing: the rules of the game“ vyks birželio 4 d. 19 val. Lietuvos laiku.

Registracija ir daugiau informacijos: EventBrite platformoje.

Šaltinis: Kauno mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location