Birželio 14 d.

Aktyviausi Baltijos šalių investuotojai susitiks Estijoje

2018-08-29 14:35 Dalintis:

Skatindami investavimą už šalies ribų, Lietuvos, Latvijos ir Estijos investuotojai pirmą kartą susitiks ,,Verslo Angelų stovykloje“, kur dalinsis patirtimi ir įgis žinių, reikalingų į užsienio rinkas žvelgiantiems verslininkams. 

Lietuvos verslo angelų tinklas (LitBAN) sparčiai plečia bendradarbiavimą su kaimyninių šalių investuotojų organizacijomis ir jau rugpjūčio 29-30 d. Estijoje vyksiančioje stovykloje susitiks su EstBAN ir LatBAN - Estijos ir Latvijos verslo angelų tinklais. Tokio tipo renginiai, kuriuose bus stiprinami ryšiai tarp verslininkų Baltijos šalyse bei skatinamas investavimas į užsienio startuolius, artimiausioje ateityje planuojami taip pat ir Latvijoje bei Lietuvoje.

Dviejų dienų trukmės renginio metu verslo angelai klausysis pranešimų ir diskutuos aktualiomis temomis: bus aptariami verslo plėtros ir mokestinių sistemų klausimai, pagrindinį dėmesį skiriant investavimui kertant šalies ribas. Savo patirtimi ir ateities planais dalinsis sėkmingi projektai iš Estijos, o apie efektyvią startuolių ekosistemą pasakos svečiai iš Naujosios Zelandijos. „Baltijos magijos“ koncepciją diskusijoje aptars trijų verslo angelų tinklų atstovai: EstBAN prezidentas Rein Lemberpuu, vienas iš LitBAN įkūrėjų Gytenis Galkis, LatBAN valdybos narys Janis Rancans.

„Nors investuotojus ir startuolius Lietuvoje vienijame tik nuo šių metų pradžios, jau pasiekėme puikių rezultatų, o mūsų kasmėnesiniai startuolių pristatymai sulaukia didelio dėmesio. Manome, kad bendradarbiavimas su kaimyninių šalių verslo angelais suteiks dar daugiau papildomo postūmio LitBAN. Lietuviški verslai, o dažnai ir patys startuoliai yra užsidarę Lietuvoje ir į užsienio rinkas žengia nedrąsiai, ne iki galo žinodami, ką daro. Dėl šios priežasties esame įsitikinę, jog tokie renginiai kaip „Verslo Angelų stovykla“ atneš didžiulę naudą tiek LitBAN nariams, tiek startuoliams vėliau gausiantiems investuotojų paramą“, - sakė LitBAN įkūrėjas ir direktorius Gytenis Galkis.

Pirmąją tokią stovyklą rengiančio Estijos verslo angelų tinklo prezidentas Rein Lemberpuu džiaugėsi, jog investuotojai turės progą susitikti ir ne tik įgyti svarbių žinių, reikalingų sklandžiam investavimui, bet ir susipažinti, užmegzti naudingus ateityje ryšius, o tuo pačiu reikšmingai prisidės prie startuolių ekosistemų Baltijos šalyse kūrimo ir stiprinimo.

„Kad startuolis būtų sėkmingas, jis turi bendradarbiauti su užsienio investuotojais, nes tai leidžia sukurti tinklą svetur, išeiti iš gimtosios šalies kultūrinio konteksto, išmokti kalbėti su užsienio auditorijomis ir taip pasiruošti pasiekti pasaulinį vartotoją“, - sakė Rein Lemberpuu, EstBAN prezidentas, Lietuvoje viešėjęs šią vasarą, Lietuvos verslo angelų tinklo organizuotų mokymų metu.

LitBAN atstovai džiaugiasi turėdami galimybę organizuoti identišką renginį ir Lietuvoje, kuomet kaimyninių šalių verslininkams bus pristatomi Lietuvos verslo angelų tinklo veiklos rezultatai, o kartu ir perspektyviausi jauni verslai.

Apie LitBAN:

Lietuvos Verslo Angelų tinklas, kurį šiuo metu sudaro daugiau nei 70 investuotojų, kviečia privačius investuotojus, verslus tapti tinklo nariais ir dalyvauti kasmėnesiniuose renginiuose bei siūlo mokymų programas, pagalbą teisiniais ir kitais investavimo klausimais. Daugiau informacijos: https://www.litban.org.

Šaltinis: LitBAN.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location