Balandžio 21 d.

Akceleravimo programa JAV sulaukė didelio susidomėjimo

2019-10-21 07:56 Dalintis:

Pirmą kartą Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) organizuojama akceleravimo programa į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) sulaukė didelio susidomėjimo. MITA konkursui, kuris skirtas inovatyviam verslui, įmonės pateikė net 56 paraiškas.

Gautas paraiškas vertino MITA ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekspertai, pasitelkę programos partnerius iš JAV. Paraiškos buvo vertinamos atsižvelgiant į tris kriterijus: įmonės vystomo produkto inovatyvumą ir perspektyvumą, įmonės patirtį ir galimybes išvystyti produktą, taip pat poreikį vystyti produktą tarptautiniu mastu. Į galutinį sąrašą atrinkta 16 įmonių.

„Džiaugiamės tokiu įmonių aktyvumu. Lietuviai kupini puikių idėjų, todėl turėjome nemenką iššūkį vertindami potencialius programos dalyvius. Geriausius iš geriausių padėjo atrinkti vertingos JAV ekspertų įžvalgos dėl įmonių galimybių plėtoti verslą už Atlanto“, – teigia Ričardas Valančiauskas, MITA Tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėjas. „Matydami tokį susidomėjimą, planuojame programą vykdyti ir kitąmet. JAV – viena didžiausių rinkų pasaulyje, todėl įsitvirtinus joje atsiveria durys globalaus verslo plėtrai. Lietuvos įmonėms ši programa suteiks žinių apie verslo vystymo JAV ypatumus ir puikią progą megzti ryšius su partneriais, klientais ir investuotojais iš JAV.“

Pirmasis akceleravimo programos etapas prasideda jau spalio 22 d. Vilniuje. Jo metu bus organizuojami mokymai apie inovatyvaus verslo plėtrą ir teikiamos individualios konsultacijos dėl verslo plėtros JAV. Antrasis etapas vyks gruodžio mėn. Bostone, JAV. Programą MITA įgyvendina su JAV konsultacine kompanija „MassGlobal Partners“, teikiančia verslo plėtros paslaugas ir padedančia klientams vystyti įėjimo į JAV rinką strategijas.

Šaltinis: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location